Witamy

gru 22, 2020

Witamy Państwa na nowej stronie internetowej opracowanej przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” na której chcemy popularyzować i prezentować dokonania, działania podejmowane przez organizacje pozarządowe z  terenu południowej części województwa mazowieckiego.

W tym celu przygotowaliśmy stronę internetową, na której zachęcamy organizacje pozarządowe, fundacje, koła gospodyń wiejskich do zaprezentowania informacji o sobie.

Wiemy, jak ważną pracę wykonujecie, działając na rzecz innych osób, na rzecz swojej społeczności lokalnej, dlatego zachęcamy do podzielenia się z nami informacjami o swoich sukcesach, działaniach, realizacjach.

Chcemy, aby ta strona była Tworzona przez Was i dla Was. Zachęcamy do współpracy.

Arkadiusz Ostrowski – Koordynator Projektu

Strona opracowana w ramach projektu Stowarzyszenia Razem dla Radomki pn. „Aktywni Animatorzy Społeczności Lokalnych”. Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

zgłoś swoją organizację
mapa rganizacji

Polecane strony

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus arcu dolor, sodales eget aliquam quis, consequat non ex. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus

ngo
lgd razem dla radomki
eakademiaradomki